امروزه با ورود علم و تکنولوژی به دنیا، جهان به‌سرعت در حال تغییر است، به‌طوری‌که تغییرات آن را به‌وضوح مشاهده می‌کنید. امروزه دیگر نیاز نیست برای گرفتن تاکسی در سرما و گرما منتظر بمانیم. کافی است از سامانه‌های هوشمند حمل ونقل، اپلیکیشن آن را دانلود و آن را روی موبایل خود نصب کنیم، مبدأ و مقصد را مشخص کنیم، قیمت آن را مشاهده و با یک کلیک راننده موردنظر را انتخاب، هزینه سفر را به‌صورت‌های مختلف پرداخت کنیم و تمام. در این میان یک خلاء احساس می‌شد و آن این‌که وسایل نقیله بزرگ مثل کامیون داران و صاحبان بار چگونه باید کالاهای خود را جابجا کنند؟!
واقعاً چگونه بارهای سبک و سنگین خودمان را از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر جابجا کنیم؟ بدون اینکه در صف طولانی بایستیم، گرما و سرما را احساس کنیم و حتی برای کرایه بار خود به جروبحث بپردازیم! اینجا بود که با کمک علم و تکنولوژی شرکت حمل بار نت بار به وجود آمد تا این خلاء را رفع و حتی برای رانندگان سودآوری بیشتر را در برداشته باشد و صاحبان بار با خیالی آسوده و امنیت بالا بار خود را جابجا کنند. در این میان مشکلاتی وجود داشت، که به آن‌ها پرداخته و یک راه‌حل برای آن‌ها ارائه می‌دهیم.

عمده ترین مشکلات رانندگان

عمده ترین مشکلات رانندگان
سرعت عمده‌ترین مشکلات صنف رانندگان خودروهای باری سنگین به موضوعات چون کرایه حمل، قیمت لوازم‌یدکی، لاستیک و روغن، بیمه راننده‌ها، جزء مشاغل سخت و زیان‌آور بودن، کمیسیون‌های نامتعارف شرکت‌های باربری، عدم نظارت بر پایانه‌های بار و … به شمار می‌رود.
کرایه‌های توافقی از یک سو و محدودیت بازار حمل‌ونقل از سوی دیگر اجازه هیچ‌گونه اعتراضی به کارفرما از سوی رانندگان را نمی‌دهد. و بیشتر رانندگان معتقدند باید کرایه‌های حمل بار بر اساس تن- کیلومتر محاسبه شود. در ادامه سامانه هوشمندی را معرفی می‌کنیم که علاوه بر اینکه مشکلات را کاهش می‌دهد، هزینه‌های حمل‌ونقل را برحسب
تن- کیلومتر
نوع بار
نوع ماشین
به‌صورت کاملاً هوشمند و منصفانه قیمت‌گذاری می‌کند. اما تمام مشکلات به اینجا ختم نمی‌شود.

بیشتر بخوانید:   عوامل مهم در تصادفات جاده ای و راهکارهای مقابله با آن

عمده‌ترین مشکلات صاحبان بار

می‌توان به نبود راننده، علاوه بر این‌که امنیت بار تضمین می‌کند، به‌موقع بار را تحویل می‌دهد، اشاره کرد. البته رانندگان معتقدند که صاحبان بار بعدازاینکه بار را تحویل می‌گیرند، کرایه آن را همان لحظه پرداخت نمی‌کنند، که این سامانه هوشمند مشکلات را پیش‌بینی و آن‌ها را حل کرده است.

بهبود رابطه بین رانندگان با صاحبان بار به‌وسیله سامانه هوشمند حمل بار نت بار

 

سامانه هوشمند حمل بار نت بار چیست و چرا رانندگان و صاحبان بار از آن استفاده می کنند؟

رابطه بین رانندگان با صاحبان بار به‌وسیله سامانه هوشمند حمل بار نت بار

سامانه هوشمند حمل بار نت بار خدمتی نوین از شرکت باسابقه‌ی مبنا جهان است که توسط متخصصان داخلی در حوزه فناوری اطلاعات و باهدف تسهیل حمل‌ونقل بار در سراسر ایران؛ پل ارتباطی بین صاحبان بار کوچک و بزرگ، سبک و سنگین و رانندگان ماشین سنگین، کامیون، تریلی، تک، جفت، خاور و… است.

حمل بار در صنعت حمل ونقل و باهدف ایجاد توازن و عدالت در زمینه‌ی حقوق تمامی طرفین حمل‌ونقل است. با استفاده از سامانه حمل بار اینترنتی نت بار صاحبان بار و رانندگان عزیز می‌توانند از طریق اپلیکیشن بار یا وب‌سایت اطلاعات خود را ثبت کنند. صاحبان بار پس از مشاهده قیمت‌ها و … بار خود را به راننده مدنظر می‌سپارند.

اپلیکیشن حمل بار نت بار قیمت حمل بار بر اساس هوش مصنوعی محاسبه می‌کند و همواره سعی بر آن است که با حذف دلالان و واسطه‌ها قیمت‌های حمل‌ونقل را شفاف و عادلانه کند.

 

دلایل انتخاب نت بار برای رانندگان و صاحبان بار چیست؟

 

 • کاملا رایگاناپلیکیشن حمل بار رایگان

سامانه حمل بار نت بار هیچ‌گونه کمیسیونی از دارندگان بار و حتی رانندگان وسایل نقلیه دریافت نمی کنید

 • قابلیت جستجوی صوتی

 • تعداد ناوگان بالا

 • تعداد درخواست بار بالا

 • وجود نماینده در سطح شهرستان ها

 • ثبت نام سریع در نت بار

 • گرفتن آنی کرایه حمل بار

 • بارگیری سریع و آسان در سراسر ایران

 • صرفه‌جویی در هزینه و زمان

 • امنیت بسیار بالا

 • پیگیری‌های مسیر به‌صورت آنلاین و لحظه‌به‌لحظه

 • انتخاب سرویس‌های رفت‌وبرگشت سریع

 • امکان ثبت چند درخواست مختلف به‌صورت ساده

سامانه مدیریت یکپارچه حمل‌ونقل نت بار، دارای سایت حمل بار اینترنتی و شرکت‌های حمل‌ونقل آنلاین، پایانه بار هوشمند با کرایه عادلانه و تابلو اعلام بار سبک و سنگین به همراه اپلیکیشن حمل بار رانندگان و صاحبان بار و عضویت برترین شرکت‌های حمل‌ونقل در سراسر کشور جهت صدور بارنامه و بهترین، سریع‌ترین، مطمئن‌ترین و ارزان‌ترین روش حمل بار شهری، جاده‌ای و ترانزیت کارخانجات و صنایع سراسر کشور می‌باشد.

بیشتر بخوانید:   عوامل مهم در تصادفات جاده ای و راهکارهای مقابله با آن

شرکت‌های حمل‌ونقل و مؤسسات حمل بار با عضویت در این سامانه برای خود پایانه مجازی اختصاصی خواهند داشت و هرگاه که اراده کنند ناوگان بزرگ و گسترده نت بار را برای حمل بارهای پیمانی خود فراخوانی می‌کنند.

 

دریافت اپلیکیشن نت بار به‌صورت رایگان برای صاحبان بار

دانلود اپلیکیشن نت بار از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن نت بار از کافه بازار

دانلود مستقیم اپلیکیشن نت بار

دانلود مستقیم اپلیکیشن نت بار

دریافت اپلیکیشن نت بار به‌صورت رایگان برای رانندگان

دانلود اپلیکیشن نت بار از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن نت بار از کافه بازار

دانلود مستقیم اپلیکیشن نت بار

دانلود مستقیم اپلیکیشن نت بار

برای معرفی و آموزش اپلیکیشن حمل بار نت بار اینجا کلیک کنید.

 

اپلیکیشن حمل بار نت بار

 

شما هم انتقادات و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید.